• Zaterdag 5 oktober 2019
    Door: Mario Marandi

    Wedstrijdverslag EVC JO9 - Monnickendam JO9-2

    De JO9-2 van VV Monnickendam moest vandaag naar het lastige EVC! De mannen waren scherp en wakker en dat moest ook wel gezien we geen wissels hadden. Met mooie combinaties en mooie acties kwamen mijn toppers snel op voorsprong! En als de tegenstander er dan uitkwam dan stond daar onze eigen Matthijs de Ligt en onze eigen Jaap Stam!! Geen bal of tegenstander kwam er langs. Als de tegenstander er dan langs kwam dan stond daar onze eigen David de Gea!! Alle drie zeiden ze dan \"you shall not pass\" en inderdaad de nul werd gehouden!! De spitsen waren ook messcherp vandaag! Snelheid en samenspelen en scoren!! Wat een team, wat een kampioenen! De uitslag?!!! 8-0 gewonnen!! Dus kom ons aanmoedigen volgende week bij Purmersteijn om 08:30 uur en juich ons naar een kampioenschap! Wat zijn de mannen gegroeid en wat zijn het een helden.