• Toernooien en evenementen

 • nov

  29

  Sinterklaas 2017

  Op woensdag 29 november komt Sinterklaas en zijn zwarte pieten naar VVM. Van 15:00 tot 17:00 is er een leuke middag voor de kabouters, JO7, JO8 en JO9

  jan

  06

  Zaalvoetbal

  Deze zaterdag is het traditionele zaalvoetbal toernooi van VVM. Alle kinderen zullen door elkaar gehusseld worden en zullen tegen elkaar gaan opnemen. Deze keer is het de beurt aan de JO10 en JO11 voor de poulewedstrijden

  jan

  13

  zaalvoetbal

  Deze zaterdag is het traditionele zaalvoetbal toernooi van VVM. Alle kinderen zullen door elkaar gehusseld worden en zullen tegen elkaar gaan opnemen. Deze keer is het de beurt aan de JO8 en JO9 voor de poulewedstrijden

  jan

  20

  finales zaalvoetbal

  Deze zaterdag is het traditionele zaalvoetbal toernooi van VVM. Alle kinderen zullen door elkaar gehusseld worden en zullen tegen elkaar gaan opnemen. Deze zaterdag zijn de finales van de JO8 t/m JO11

  mrt

  10

  Aprés ski feest

  het Aprés ski feest kan beginnen. Op zaterdag 10 maart organiseren wij een geweldig feest in de stijl van de aprés ski voor VVM leden.

  mrt

  28

  Paaseieren zoeken

  Op woensdag 28 maart organiseert de evenementencommissie het paaseieren zoeken voor de jeugd. Het eieren zoeken zal plaats vinden na de training van het des betreffende team. Dit is voor de JO7 t/m de JO9. Hou de pagina goed in de gaten voor alle informatie

  mei

  10

  Ome Ynze Waterlander toernooi

  op Hemelvaartsdag organiseert VVM het traditionele ome Ynze Waterlander toernooi voor de JO8 t/m JO11. Op deze dag hebben wij natuurlijk een leuk en uitdagend toernooi maar er komt nog veel meer voorbij deze dag met speciale prijzen en activiteiten. Meer info volgt

  mei

  20

  Kleine doeltjes toernooi

  Elk jaar is het kleine doeltjes toernooi op eerste pinksterdag. Wij spelen volgens de regels van het zaalvoetbal

  jun

  10

  JO12 en JO13 toernooi

  10 juni is het toernooi voor de JO12 en JO13. En dag vol voetbal en activiteiten

  jun

  16

  Het tweede voetbalfestijn

  Na een geweldig succes van vorig jaar is deze dag weer het voetbalfestijn. Meer informatie volgt

  jun

  17

  Jan Wittensleger toernooi

  17 juni is het Jan Wittensleger toernooi voor de JO15 en JO16. En dag vol voetbal en activiteiten

 • In 2016 is de Evenementencommissie opgericht bij VVM. 9 vrijwilligers houden zich bezig met het organiseren van diversen evenementen door het seizoen heen. Dit zijn evenementen voor de jeugdleden maar ook voor de volwassenen. Tevens verzorgt de Evenementencommissie de toernooien bij VVM. Ben jij geïnteresseerd om ook je aan te sluiten bij de evenementencommissie neem dan contact op met Barry de Wolff

  Door het hele jaar heen

  Penaltybokaal van de jeugd bij thuiswedstrijd van de zaterdag 1

   

  Kijk in de agenda voor alle activiteiten