• Monnickendam 45+ 3

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 10:00Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Graftdijk
    12 dec. 10:15Monnickendam 45+3 - Dynamo 45+1Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Monnickendam 45+3 - JOS Watergraafsmeer 45+14 - 1
    21 nov.Monnickendam 45+3 - Abcoude fc 45+17 - 0
  • Poulestanden Monnickendam 45+3 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+276104483619
    2Monnickendam 45+176103792819
    3Dynamo 45+1650128161215
    4Rijp (de) 45+275022416815
    5Purmerland 45+174031618-212
    6EVC 45+163031722-59
    7Monnickendam 45+373042225-39
    8Graftdijk 45+152031319-66
    9SDOB 45+16204181626
    10JOS Watergraafsmeer 45+171151930-114
    11Rijp (de) 45+17106929-203
    12Abcoude fc 45+18017645-391
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Veer, Jelger van derTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Graftdijk 45+1

    VS

    Monnickendam 45+3

    05 december 202110:00 uur
    Sportpark Graftdijk veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    3,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd