• Monnickendam 45+ 3

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 45+3 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+23300183159
    2JOS Watergraafsmeer 45+14301191549
    3Abcoude fc 45+14301151149
    4Monnickendam 45+331117614
    5Graftdijk 45+131111112-14
    6Purmerland 45+13111913-44
    7Dynamo 45+14112813-54
    8Rijp (de) 45+2210111653
    9EVC 45+1210110913
    10SDOB 45+1310257-23
    11Monnickendam 45+13012513-81
    12Rijp (de) 45+14013313-101
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd