• Monnickendam 45+ 3

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 14:30Abcoude fc 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Hollandse Kade
    11 okt. 10:00Purmerland 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Purmerland
    25 okt. 10:00Rijp (de) 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark De Rijp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Monnickendam 45+3 - Monnickendam 45+11 - 1
  • Poulestanden Monnickendam 45+3 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOS Watergraafsmeer 45+111009453
    2Monnickendam 45+211005053
    3Abcoude fc 45+111005413
    4Dynamo 45+111002113
    5Monnickendam 45+310101101
    6Monnickendam 45+110101101
    7EVC 45+100000000
    8Purmerland 45+100000000
    9Rijp (de) 45+2100145-10
    10SDOB 45+1100112-10
    11Graftdijk 45+1100149-50
    12Rijp (de) 45+1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Abcoude fc 45+1

    VS

    Monnickendam 45+3

    27 september 202014:30 uur
    Sportpark Hollandse Kade veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd