• Monnickendam 45+ 3

  • Monnickendam 45+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 10:15Monnickendam 45+3 - Graftdijk 45+1Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+31 - 9
    8 mei.SDOB 45+1 - Monnickendam 45+35 - 2
  • Poulestanden Monnickendam 45+3 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2181710102129052
    2Monnickendam 45+118161196247249
    3SDOB 45+119131576403640
    4Monnickendam 45+32091105752528
    5Rijp (de) 45+2179086255727
    6EVC 45+1179084749-227
    7Dynamo 45+1178276866226
    8Graftdijk 45+11972104361-1823
    9Purmerland 45+11752102547-2217
    10Rijp (de) 45+11640122559-3412
    11JOS Watergraafsmeer 45+118321345100-5511
    12Abcoude fc 45+120121720101-815
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Veer, Jelger van derTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+3

    VS

    Graftdijk 45+1

    22 mei 202210:15 uur
    Sportpark Markgouw veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    2,85

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd