• Monnickendam 45+ 3

  • Monnickendam 45+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 45+3 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7760138122618
    2Monnickendam 45+2751127101716
    3Monnickendam 45+375112011916
    4SDOB 45+173041013-39
    5Graftdijk 45+173041221-99
    6Purmerland 45+17205921-126
    7Monnickendam 45+17205822-146
    8EVC 45+17106822-143

    Poulestanden Monnickendam 45+3 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+21515009688845
    2Monnickendam 45+315102372393332
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7121011103426131
    4EVC 45+115100565422330
    5Purmerland 45+11591566363028
    6Monnickendam 45+11490548341427
    7SDOB 45+11273261204124
    8Dynamo 45+1145185271-1916
    9Graftdijk 45+1135083144-1315
    10Rijp (de) 45+2154293362-2914
    11DSOV 45+1144193977-3813
    12Sporting S 45+183143432210
    13Abcoude fc 45+1123182049-2910
    14Berkhout 45+11321102971-427
    15Onze Gezellen 45+11321103078-487
    16JOS Watergraafsmeer 45+11411122599-744
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Aydin, HakanTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Deppe, BruceTeamspeler
    Dissel, LarsTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Veer, Jelger van derTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    4,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd