• Monnickendam 45+ 3

  • Monnickendam 45+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:45Monnickendam 45+3 - Abcoude fc 45+1Sportpark Markgouw
    9 okt. 11:45Onze Gezellen 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Vd Aart
    16 okt. 10:45Monnickendam 45+3 - SDOB 45+1Sportpark Markgouw
    30 okt. 13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Monnickendam 45+2 - Monnickendam 45+31 - 3
  • Poulestanden Monnickendam 45+3 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+111006243
    2JOS Watergraafsmeer 45+111007433
    3Abcoude fc 45+111006333
    4SDOB 45+111005233
    5Monnickendam 45+311003123
    6Graftdijk 45+111002113
    7EVC 45+1100112-10
    8Monnickendam 45+2100113-20
    9Onze Gezellen 45+1100147-30
    10Rijp (de) 45+2100136-30
    11Purmerland 45+1100125-30
    12Dynamo 45+1100126-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Dissel, LarsTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Porsius, KlaasTeamspeler
    Veer, Jelger van derTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+3

    VS

    Abcoude fc 45+1

    02 oktober 202210:45 uur
    Sportpark Markgouw veld 3 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd