• Monnickendam 45+ 3

  • Monnickendam 45+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 10:45Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Markgouw
    11 dec. 10:45Monnickendam 45+3 - Graftdijk 45+1Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Monnickendam 45+3 - Dynamo 45+13 - 2
    20 nov.Monnickendam 45+3 - Rijp (de) 45+23 - 0
  • Poulestanden Monnickendam 45+3 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2870133151821
    2Monnickendam 45+3870127101721
    3Graftdijk 45+1860240142618
    4Monnickendam 45+1850332181415
    5EVC 45+1850334231115
    6SDOB 45+185032522315
    7Abcoude fc 45+183143043-1310
    8Purmerland 45+18215252507
    9Dynamo 45+182152234-127
    10JOS Watergraafsmeer 45+182152444-207
    11Rijp (de) 45+281251728-115
    12Onze Gezellen 45+180081952-330
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Deppe, BruceTeamspeler
    Dissel, LarsTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Porsius, KlaasTeamspeler
    Veer, Jelger van derTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+1

    VS

    Monnickendam 45+3

    04 december 202210:45 uur
    Sportpark Markgouw veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    3,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd