• Monnickendam 45+ 3

  • Monnickendam 45+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 10:45Monnickendam 45+2 - Monnickendam 45+3Sportpark Markgouw
    10 mrt. 10:45Monnickendam 45+3 - Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7Sportpark Markgouw
    17 mrt. 10:45Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+3Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 feb.Monnickendam 45+3 - DSOV 45+115 - 1
  • Poulestanden Monnickendam 45+3 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVC 45+100000000
    2Graftdijk 45+100000000
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x700000000
    4Monnickendam 45+200000000
    5Monnickendam 45+100000000
    6Monnickendam 45+300000000
    7Purmerland 45+100000000
    8SDOB 45+100000000

    Poulestanden Monnickendam 45+3 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+21515009688845
    2Monnickendam 45+315102372393332
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7121011103426131
    4EVC 45+115100565422330
    5Purmerland 45+11591566363028
    6Monnickendam 45+11490548341427
    7SDOB 45+11273261204124
    8Dynamo 45+1145185271-1916
    9Graftdijk 45+1135083144-1315
    10Rijp (de) 45+2154293362-2914
    11DSOV 45+1144193977-3813
    12Sporting S 45+183143432210
    13Abcoude fc 45+1123182049-2910
    14Berkhout 45+11321102971-427
    15Onze Gezellen 45+11321103078-487
    16JOS Watergraafsmeer 45+11411122599-744
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    Aydin, HakanTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Deppe, BruceTeamspeler
    Dissel, LarsTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Veer, Jelger van derTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+2

    VS

    Monnickendam 45+3

    03 maart 202410:45 uur
    Sportpark Markgouw veld 3 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Monnickendam 45+3

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    4,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd