• Monnickendam 45+ 2

  • Monnickendam 45+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 10:45Monnickendam 45+2 - Purmerland 45+1Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Monnickendam 45+2 - Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x72 - 1
    14 apr.SDOB 45+1 - Monnickendam 45+20 - 3
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+264111981113
    2Monnickendam 45+364111711613
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x754012071312
    4Graftdijk 45+1530211839
    5Purmerland 45+15203711-46
    6SDOB 45+16204713-66
    7Monnickendam 45+16204819-116
    8EVC 45+15005214-120

    Poulestanden Monnickendam 45+2 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+21515009688845
    2Monnickendam 45+315102372393332
    3Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7121011103426131
    4EVC 45+115100565422330
    5Purmerland 45+11591566363028
    6Monnickendam 45+11490548341427
    7SDOB 45+11273261204124
    8Dynamo 45+1145185271-1916
    9Graftdijk 45+1135083144-1315
    10Rijp (de) 45+2154293362-2914
    11DSOV 45+1144193977-3813
    12Sporting S 45+183143432210
    13Abcoude fc 45+1123182049-2910
    14Berkhout 45+11321102971-427
    15Onze Gezellen 45+11321103078-487
    16JOS Watergraafsmeer 45+11411122599-744
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Ubbels, BarryTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+2

    VS

    Purmerland 45+1

    21 april 202410:45 uur
    Sportpark Markgouw veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    6,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,53

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd