• Monnickendam 45+ 2

  • Monnickendam 45+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 10:45Monnickendam 45+3 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
    12 feb. 10:45Monnickendam 45+2 - EVC 45+1Sportpark Markgouw
    5 mrt. 10:30Dynamo 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Dynamo
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Monnickendam 45+2 - Onze Gezellen 45+18 - 1
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+211100157174030
    2Monnickendam 45+31181236181825
    3SDOB 45+11180352252724
    4Monnickendam 45+11171350232722
    5Graftdijk 45+11170447262121
    6EVC 45+1116144436819
    7Purmerland 45+1114254336714
    8Dynamo 45+1113353544-912
    9Abcoude fc 45+1113263461-2711
    10JOS Watergraafsmeer 45+1112272766-398
    11Rijp (de) 45+2111282242-205
    12Onze Gezellen 45+11100112679-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Ubbels, BarryTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+3

    VS

    Monnickendam 45+2

    05 februari 202310:45 uur
    Sportpark Markgouw veld 3 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    5,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,73

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd