• Monnickendam 45+ 1

  • Monnickendam 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oornick, BasOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:00Purmerland 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Purmerland
    9 okt. 10:00Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Graftdijk
    16 okt. 10:45Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
    30 okt. 14:30Abcoude fc 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Hollandse Kade
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Monnickendam 45+1 - Dynamo 45+16 - 2
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+111006243
    2JOS Watergraafsmeer 45+111007433
    3Abcoude fc 45+111006333
    4SDOB 45+111005233
    5Monnickendam 45+311003123
    6Graftdijk 45+111002113
    7EVC 45+1100112-10
    8Monnickendam 45+2100113-20
    9Onze Gezellen 45+1100147-30
    10Rijp (de) 45+2100136-30
    11Purmerland 45+1100125-30
    12Dynamo 45+1100126-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Purmerland 45+1

    VS

    Monnickendam 45+1

    02 oktober 202210:00 uur
    Sportpark Purmerland veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd