• Monnickendam 45+ 1

  • Monnickendam 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oornick, BasOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 10:30Dynamo 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Dynamo
    12 feb. 10:45Monnickendam 45+1 - Purmerland 45+1Sportpark Markgouw
    5 mrt. 10:45Monnickendam 45+1 - Graftdijk 45+1Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.Monnickendam 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+18 - 1
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+211100157174030
    2Monnickendam 45+31181236181825
    3SDOB 45+11180352252724
    4Monnickendam 45+11171350232722
    5Graftdijk 45+11170447262121
    6EVC 45+1116144436819
    7Purmerland 45+1114254336714
    8Dynamo 45+1113353544-912
    9Abcoude fc 45+1113263461-2711
    10JOS Watergraafsmeer 45+1112272766-398
    11Rijp (de) 45+2111282242-205
    12Onze Gezellen 45+11100112679-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Dam, ThomasTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dynamo 45+1

    VS

    Monnickendam 45+1

    05 februari 202310:30 uur
    Sportpark Dynamo veld 3 A - Arena

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    4,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd