• Monnickendam 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 dec.DCG Rksv 35+1 - Monnickendam 35+111 - 2
    1 dec.Monnickendam 35+1 - Nieuw Utrecht SV 35+22 - 10
  • Poulestanden Monnickendam 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+2871060154522
    2DIO sv. 35+1870143241921
    3DEVO'58 35+195132831-316
    4Meern De 35+195043538-315
    5VVU Ardahanspor 35+194143139-813
    6Nieuw Utrecht SV 35+1740339231612
    7Graveland 's 35+194052922712
    8DCG Rksv 35+183143331210
    9PVCV 35+180172045-251
    10Monnickendam 35+190181969-501
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 35+1

    0594 Mannen 35+ Zondag 7x7

    2,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd