• Monnickendam 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 11:30Graveland 's 35+1 - Monnickendam 35+1Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Monnickendam 35+1 - VVU Ardahanspor 35+12 - 6
  • Poulestanden Monnickendam 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+2981070155525
    2DIO sv. 35+1971146271922
    3DEVO'58 35+1116143135-419
    4VVU Ardahanspor 35+1115153751-1416
    5Meern De 35+195043538-315
    6DCG Rksv 35+1104243935414
    7Nieuw Utrecht SV 35+1840440261412
    8Graveland 's 35+1104063024612
    9PVCV 35+1111372952-236
    10Monnickendam 35+1100192175-541
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Graveland 's 35+1

    VS

    Monnickendam 35+1

    09 februari 202011:30 uur
    Sportpark Berestein veld 1 's Graveland

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 35+1

    0594 Mannen 35+ Zondag 7x7

    2,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,10

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd