• Monnickendam 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTNieuw Utrecht SV 35+2 - Monnickendam 35+1Sportpark Rijnvliet - Nieuw Utrecht
    19 apr. AFGELASTMonnickendam 35+1 - DIO sv. 35+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.Monnickendam 35+1 - DCG Rksv 35+1
  • Poulestanden Monnickendam 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIO sv. 35+114102269482132
    2Nieuw Utrecht SV 35+211101081206131
    3DEVO'58 35+1137153943-422
    4Graveland 's 35+11461750391119
    5Nieuw Utrecht SV 35+11160556362018
    6VVU Ardahanspor 35+1135174461-1716
    7Meern De 35+1105053943-415
    8DCG Rksv 35+1114254341214
    9PVCV 35+1121383161-306
    10Monnickendam 35+11101102282-601
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Nijman, JurriaanTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 35+1

    0594 Mannen 35+ Zondag 7x7

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd