• Monnickendam 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klok, MennoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 10:15Monnickendam 35+1 - Nieuw Utrecht SV 35+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    3 nov. 11:00VVU Ardahanspor 35+1 - Monnickendam 35+1Sportpark Lunetten
    10 nov. 10:15Monnickendam 35+1 - Graveland 's 35+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    17 nov. 11:30DIO sv. 35+1 - Monnickendam 35+1Sportpark Nrd Schalkwijkerweg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 35+1 (0594 Mannen 35+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Utrecht SV 35+233002510159
    2DIO sv. 35+14301191369
    3Nieuw Utrecht SV 35+1220012576
    4Meern De 35+111003213
    5DCG Rksv 35+1210158-33
    6VVU Ardahanspor 35+13102815-73
    7DEVO'58 35+13102613-73
    8Graveland 's 35+141031012-23
    9Monnickendam 35+130121013-31
    10PVCV 35+130121118-71
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelmasih, SamirTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Clifford, LukeTeamspeler
    Essen, Dave VanTeamspeler
    Groot, Jimmy DeTeamspeler
    Klok, MennoTeamspeler
    Marandi, MarioTeamspeler
    Mooi, MartenTeamspeler
    Willms, TimTeamspeler
    Zijl, Bas vanTeamspeler
    Zonneveld, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 35+1

    VS

    Nieuw Utrecht SV 35+1

    27 oktober 201910:15 uur
    Sportpark "Markgouw" - Monnickendam Kunstgras A1 - voor

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 35+1

    0594 Mannen 35+ Zondag 7x7

    3,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd