• Monnickendam 1

  • Monnickendam 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kaars, MartijnTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Kok, Nicky Gerardus AndreasOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lust, CeesOverige stafTeammanager
    Sta Van Uitert, RobOverige stafTeammanager

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 1 ( 2e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBOK 124146460362448
    2ASV Arsenal 124145564372747
    3Olympia Haarlem 124145557302747
    4Waterwijk asc 124136553272645
    5Jong Holland 124134753341943
    6Always Forward 124108662461638
    7Buitenboys sc. 12498748361235
    8Monnickendam 12494114768-2131
    9Zwaluwen 30 HCSV 12486104853-530
    10Wartburgia asv 12457124757-1022
    11OSV 12453164469-2518
    12AFC 12437143384-5116
    13EVC 12425172968-3911

    Poulestanden Monnickendam 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 132108627
    2Westfriezen 132018626
    3Monnickendam 13111121024
    4IVV 13003410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aboutaleb, AmineTeamspeler
    Boontje, LucTeamspeler
    Braspenning, JesseTeamspeler
    Braspenning, KikTeamspeler
    Geemen, Mark vanTeamspeler
    Greuter, StefanTeamspeler
    Haaster, P. vanTeamspeler
    Jonge, Joost deTeamspeler
    Moustafa, SamirTeamspelerAanvaller
    Persijn, DannyTeamspelerVerdediger
    Pruim, DaanTeamspeler
    Pruim, TomTeamspeler
    Rensen, KajTeamspeler
    Rensen, NickTeamspeler
    Visser, JimTeamspeler
    Waart, Sijmen deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,96

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd