• Monnickendam 1

  • Monnickendam 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kaars, MartijnTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Kok, Nicky Gerardus AndreasOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lust, CeesOverige stafTeammanager
    Sta Van Uitert, RobOverige stafTeammanager

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 14:30ASV Arsenal 1 - Monnickendam 1Sportpark De Schinkel
    2 mrt. 14:30Monnickendam 1 - AFC 1Sportpark Markgouw
    9 mrt. 14:30HBOK 1 - Monnickendam 1Sportpark W. van Schalkwijk
    16 mrt. 14:30Monnickendam 1 - EVC 1Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.OSV 1 - Monnickendam 10 - 1
  • Poulestanden Monnickendam 1 ( 2e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBOK 11383235181727
    2Jong Holland 11383226131327
    3Olympia Haarlem 11373329181124
    4ASV Arsenal 11272328181023
    5Waterwijk asc 1137242618823
    6Always Forward 11364335251022
    7Buitenboys sc. 1135352421318
    8Monnickendam 1135351825-718
    9Zwaluwen 30 HCSV 1134542423117
    10Wartburgia asv 1133282433-911
    11EVC 1132291530-158
    12OSV 1132292037-178
    13AFC 1131481944-257

    Poulestanden Monnickendam 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 132108627
    2Westfriezen 132018626
    3Monnickendam 13111121024
    4IVV 13003410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aboutaleb, AmineTeamspeler
    Boontje, LucTeamspeler
    Braspenning, JesseTeamspeler
    Braspenning, KikTeamspeler
    Geemen, Mark vanTeamspeler
    Greuter, StefanTeamspeler
    Gıts, JeffreyTeamspeler
    Haaster, P. vanTeamspeler
    Jonge, Joost deTeamspeler
    Oudhuis, SamTeamspeler
    Pruim, DaanTeamspeler
    Pruim, TomTeamspeler
    Rensen, KajTeamspeler
    Rensen, NickTeamspeler
    Visser, JimTeamspeler
    Vries, Noa DeTeamspeler
    Waart, Sijmen deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASV Arsenal 1

    VS

    Monnickendam 1

    24 februari 202414:30 uur
    Sportpark De Schinkel veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 1

    0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)

    1,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,92

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd