• Voor de nieuwe teamindelingen van het volgende seizoen, heeft de Technische Jeugdcommissie een aantal wijzigingen ten opzichte van voorgaande jaren gemaakt.

  Onze missie blijft hetzelfde: VV Monnickendam wil alle jeugdleden binnen hun persoonlijke mogelijkheden zo goed mogelijk laten voetballen. Enthousiasme, ontspanning en plezier zijn daar de belangrijkste elementen.

  Zoals in de 'Speerpunten jeugdplan VVM seizoen 2019-2020' onder anderen is aangehaald, kiezen we er komend seizoen voor om geen teams te maken in leeftijdscategorie├źn JO14, JO16 en JO18. Deze spelers worden onder gebracht in resp. JO15, JO17 en JO19.

  Hieronder ziet u de indelingen van de jeugd voor het seizoen 2019-2020. Dit zijn de definitieve indelingen. Er kunnen, in de komende periode, enkel nog dingen worden gewijzigd als wij te maken krijgen met aanmeldingen en/of afmeldingen.

  Heeft u vragen hierover, mailt u dan naar tc@vvmonnickendam.nl.

  Met sportieve groet,

  De Technische Commissie

  Indeling Jeugd VVM Seizoen 2019-2020