• Met ingang van 11 mei, mogen ook de leden boven de 18 jaar weer trainen! Uiteraard geldt ook hier dat dat alleen is toegestaan als iedereen zich aan onderstaande regels houdt.

  Voor trainers én spelers geldt:

  • blijf thuis als je een van de volgende klachten hebt: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts (vanaf 38 C°);
  • blijf thuis als iemand in jouw huis koorts heeft (vanaf de 38 C°) en/of benauwdheidsklachten. Als iedereen 24 uur geen klachten heeft, mag je weer sporten en naar buiten;
  • blijf thuis als iemand in jouw huishouden positief getest is op het nieuwe coronavirus (COVID-19). Omdat je tot 14 dagen na het laatste contact met deze persoon nog ziek kunt worden, moet je thuis blijven tot 14 dagen na het laatste contact;

  Voor spelers geldt bovendien:

  • kom alleen naar de sportlocatie wanneer er voor jou een training gepland staat;
  • kom in sportkleding naar de sportlocatie. Eventueel aanwezige kleedkamers zijn gesloten. Je kunt ook niet douchen, zorg dat je thuis naar het toilet bent geweest;
  • kom niet eerder dan 10 minuten voor aanvang van de sportactiviteit naar de sportlocatie;
  • volg altijd de aanwijzingen op van de organisatie, bijvoorbeeld de trainers of andere vrijwilligers;
  • sporters dienen 1,5 meter afstand te houden tot alle andere personen (behalve personen uit eigen huishouden), dus ook tot trainers en andere sporters. Het zal erg wennen zijn om een hele training afstand te houden. Toch is dit erg belangrijk en kunnen we alleen trainen als we ons hieraan houden. Dit betekent bijvoorbeeld dat je niet met z’n allen op de banken voor de kantine gaat zitten. Nu zoek je een plek waarbij je in een kring uit elkaar gaat zitten/staan. Ook na de training bij de fietsen houden we 1,5 meter afstand. Het betekent ook dat we geen partijtje kunnen doen. Tijdens een partijtje kan je geen 1,5 meter uit elkaar blijven. Er zijn meerdere oefeningen die niet kunnen, maar gelukkig kan er ook veel wel;
  • neem je eigen bidon gevuld mee om uit te drinken;
  • verlaat direct na de sportactiviteit de sportlocatie.

  Voor de trainers gelden aanvullend nog de volgende regels:

  • bij aankomst op het complex gebruik je een desinfecterend middel om je handen schoon te maken, dit zal door de club worden klaargezet in het ballenhok;
  • zorg dat je ruim van tevoren aanwezig bent om de training klaar te zetten en om erop toe te zien dat de spelers de vereiste afstand van 1,5 meter bewaren. We hebben de spelers gevraagd om maximaal 10 minuten van tevoren aanwezig te zijn, zorg dan ook dat je materiaal dan op het veld ligt, zodat je er ook op kan toezien dat iedereen zich aan deze regel houdt;
  • als trainer dien je uiteraard ook 1,5 meter afstand van de andere trainer(s) en spelers te bewaren;
  • de hesjes mogen niet worden hergebruikt, de trainer krijgt daarom een tas met hesjes die voor zijn training gebruikt kunnen worden. Kunnen jullie ervoor zorgen dat deze na iedere training worden gewassen?
  • behalve de trainer komt er verder niemand in het ballenhok;
  • tijdens de training is er 1 iemand het aanspreekpunt voor als er vragen zijn, wanneer er meerdere trainers zijn, kun je dan onderling afspreken wie dit is? Deze persoon is dan de Corona Coördinator;
  • een speler die zich herhaaldelijk niet houdt aan de afgesproken regels met betrekking tot het houden van afstand dient de training te verlaten;

  We begrijpen dat dit best veel van iedereen vraagt, maar we hopen dat we met elkaar op een verantwoorde manier toch weer lekker aan de slag kunnen gaan!

  Met ingang van 11 mei 2020 is het volgende trainingsschema van kracht:

  Trainginsschema met ingang van 11 mei 2020 (link)

  Mochten jullie vragen hebben dan horen we dit graag!

  Met sportieve groet,

  Het bestuur