• Beste spelers en ouders,

   

  Het seizoen staat op punt te beginnen en de eerste teams zijn al begonnen met trainen. Na een bewogen seizoen willen wij jullie uitnodigen om de trainers, Technische commissie, nieuwe Hoofdjeugdopleidingen en het jeugdplan te presenteren. Op deze avonden worden ook de verwachtingen naar de spelers bekend gemaakt en wordt de kledinglijn gepresenteerd. Op deze avond kan ook gelijk kleding gekocht worden of extra besteld worden.

  Ook wordt er op deze avond de verwachtingen naar de spelers gepresenteerd. Ook zullen wij vragen van u beantwoorden.

   

  Wij verwachten op maandag 3 september van 18:00 uur tot 19:00 uur de spelers en ouders van de JO8 t/m JO11 en de MO11 voor de presentatie.

  Op maandag 3 september van 19:30 uur tot 20:30 uur verwachten wij de spelers en ouders van de JO12 t/m JO15 en de MO15 voor de presentatie.

  Op maandag 10 september van 19:00 uur tot 20:00 uur verwachten wij de spelers en ouders van de JO16 t/m JO19

   

  De presentatie wordt gehouden in onze kantine en voor koffie en thee wordt gezorgd.

  Graag zien wij jullie op de betreffende datum.

   

  Op woensdag 4 september zullen de trainingen van de JO7 t/m JO9 weer beginnen onder leiding van Herman Hoek. De andere trainingen zullen door de des betreffende trainers via de groepsappen bekend worden gemaakt.

  Met vriendelijke groet,

   

  De TC van VVM

  Martin Cevat