• Ik krijg de laatste tijd steeds meer opmerkingen van de jeugdtrainers, dat de opkomst bij de trainingen steeds meer achteruit loopt.

    De Technische Commissie (TC) doet er alles aan om voor elk jeugdteam binnen de club een trainer neer te zetten, maar als er tijdens de trainingen zo weinig animo is, is dit niet leuk voor de trainer, die er ook vrij tijd insteekt en voor de TC die er alles aan doet om een trainer voor de groep te krijgen.

    De TC heeft daarom besloten om de volgende trainingsregels op te stellen. Ik hoop natuurlijk dat geen van de maatregelen bij overtreding van deze regels van pas hoeven te komen en dat we tot het einde van het seizoen met veel plezier alle jeugdteams van VVM training kunnen geven en dat de spelers(ters) elke training voldaan naar huis gaan.

    Martin Cevat
    Hoofd Jeugdopleidingen

    Trainingsregels jeugd