• Monnickendam 45+ 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00Monnickendam 45+2 - SDOB 45+2Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    9 feb. 10:00Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Graftdijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Monnickendam 45+2 - SDOB 45+15 - 1
    26 jan.Monnickendam 45+2 - EVC 45+19 - 4
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+212120091127936
    2Rijp (de) 45+21191159302928
    3SDOB 45+11080245202524
    4Dynamo 45+1127144941822
    5Graftdijk 45+1126063932718
    6JOS Watergraafsmeer 45+1126064040018
    7SDOB 45+2125073447-1315
    8Monnickendam 45+1134183454-2013
    9Purmerland 45+1103252555-3011
    10EVC 45+1133193869-3110
    11Abcoude fc 45+1101182153-324
    12Rijp (de) 45+1111191638-224
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abelskamp, WimTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Venema, BerendTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+2

    VS

    SDOB 45+2

    02 februari 202012:00 uur
    Sportpark "Markgouw" - Monnickendam Kunstgras A2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    7,58

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd