• Monnickendam 45+ 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTDynamo 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Dynamo
    19 apr. AFGELASTMonnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.Monnickendam 45+2 - Rijp (de) 45+2
    29 mrt.Monnickendam 45+2 - Abcoude fc 45+1
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+21414001151310242
    2Rijp (de) 45+213111169353434
    3SDOB 45+11290351232827
    4Graftdijk 45+11590651331827
    5Dynamo 45+1168266156526
    6Monnickendam 45+1156184855-719
    7JOS Watergraafsmeer 45+1156094157-1618
    8EVC 45+1165294573-2817
    9SDOB 45+2145093865-2715
    10Purmerland 45+1154383685-4915
    11Rijp (de) 45+11412111946-275
    12Abcoude fc 45+1111192457-334
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abelskamp, WimTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Venema, BerendTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    8,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd