• 45+2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 12:30Monnickendam 45+2 - Purmerland 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    31 mrt. 13:15Monnickendam 45+2 - Rijp (de) 45+2Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    7 apr. 14:00Monnickendam 45+2 - SDOB 45+3Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    14 apr. 11:00Oosthuizen 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Oosthuizen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+25 - 3
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2990053143927
    2Oosthuizen 45+1972052153723
    3Graftdijk 45+11072138142423
    4SDOB 45+31071244222222
    5Rijp (de) 45+2950443261715
    6Purmerland 45+195043128315
    7Monnickendam 45+184042531-612
    8SDOB 45+292161932-137
    9Rijp (de) 45+192071664-486
    10Dynamo 45+1102082638-126
    11EVC 45+181071735-183
    12JOS Watergraafsmeer 45+1101091964-453

    Poulestanden Monnickendam 45+2 (0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graftdijk 45+1430112939
    2SDOB 45+332106337
    3Oosthuizen 45+142116427
    4Rijp (de) 45+221015413
    5Monnickendam 45+2200247-30
    6Purmerland 45+1300339-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abelskamp, WimTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Venema, BerendTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.