• Monnickendam 45+ 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 11:00EVC 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark EVC
    24 nov. 14:30Abcoude fc 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Hollandse Kade
    1 dec. 14:00Monnickendam 45+2 - Dynamo 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    8 dec. 10:30SDOB 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+22 - 9
    10 nov.Monnickendam 45+2 - Graftdijk 45+14 - 0
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+255002822615
    2Rijp (de) 45+255002882015
    3SDOB 45+144002762112
    4Graftdijk 45+174032516912
    5JOS Watergraafsmeer 45+174032227-512
    6Dynamo 45+173132521410
    7SDOB 45+273041922-39
    8Monnickendam 45+173041629-139
    9EVC 45+172052137-166
    10Purmerland 45+151131224-124
    11Abcoude fc 45+15014826-181
    12Rijp (de) 45+16015619-131
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abelskamp, WimTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Venema, BerendTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    EVC 45+1

    VS

    Monnickendam 45+2

    17 november 201911:00 uur
    Sportpark EVC veld Aa

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    5,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd