• 45+2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 dec. 12:00Oosthuizen 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Oosthuizen
    9 dec. 14:00Monnickendam 45+2 - SDOB 45+2Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    16 dec. 10:00Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Graftdijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+20 - 9
    18 nov.EVC 45+1 - Monnickendam 45+22 - 6
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2770046113521
    2SDOB 45+3760136142218
    3Graftdijk 45+175113092116
    4Purmerland 45+185033025515
    5Oosthuizen 45+164203282414
    6Rijp (de) 45+2740336211512
    7Monnickendam 45+163031420-69
    8SDOB 45+272141725-87
    9Rijp (de) 45+161051249-373
    10JOS Watergraafsmeer 45+171061151-403
    11Dynamo 45+16006922-130
    12EVC 45+160061028-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Venema, BerendTeamspeler
    Weerden, M vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.