• Monnickendam 45+ 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 10:15Monnickendam 45+2 - JOS Watergraafsmeer 45+1Sportpark Markgouw
    19 dec. 11:30Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Graftdijk
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+276104483619
    2Monnickendam 45+176103792819
    3Dynamo 45+1650128161215
    4Rijp (de) 45+275022416815
    5Purmerland 45+174031618-212
    6EVC 45+163031722-59
    7Monnickendam 45+373042225-39
    8Graftdijk 45+152031319-66
    9SDOB 45+16204181626
    10JOS Watergraafsmeer 45+171151930-114
    11Rijp (de) 45+17106929-203
    12Abcoude fc 45+18017645-391
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Ubbels, BarryTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+2

    VS

    JOS Watergraafsmeer 45+1

    12 december 202110:15 uur
    Sportpark Markgouw veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    6,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd