• Monnickendam 45+ 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 10:30SDOB 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark SDOB
    4 okt. 10:15Monnickendam 45+2 - JOS Watergraafsmeer 45+1Sportpark Markgouw
    11 okt. 10:15Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Monn.dam Gr.Leeuwen J07-1 - Herc.Leeuwen J07-111 - 2
    12 sep.Monn.dam Gr.W.Leeuwen J07-3 - De Dijk Tijgers J07-6 - 14
    20 sep.Monnickendam 45+2 - Rijp (de) 45+15 - 0
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOS Watergraafsmeer 45+111009453
    2Monnickendam 45+211005053
    3Abcoude fc 45+111005413
    4Dynamo 45+111002113
    5Monnickendam 45+310101101
    6Monnickendam 45+110101101
    7EVC 45+100000000
    8Purmerland 45+100000000
    9Rijp (de) 45+2100145-10
    10SDOB 45+1100112-10
    11Graftdijk 45+1100149-50
    12Rijp (de) 45+1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abelskamp, WimTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Ubbels, BarryTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SDOB 45+1

    VS

    Monnickendam 45+2

    27 september 202010:30 uur
    Sportpark SDOB veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd