• Monnickendam 45+ 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 10:15Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+23300183159
    2JOS Watergraafsmeer 45+14301191549
    3Abcoude fc 45+14301151149
    4Monnickendam 45+331117614
    5Graftdijk 45+131111112-14
    6Purmerland 45+13111913-44
    7Dynamo 45+14112813-54
    8Rijp (de) 45+2210111653
    9EVC 45+1210110913
    10SDOB 45+1310257-23
    11Monnickendam 45+13012513-81
    12Rijp (de) 45+14013313-101
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abelskamp, WimTeamspeler
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Ubbels, BarryTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+1

    VS

    Monnickendam 45+2

    15 november 202010:15 uur
    Sportpark Markgouw veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd