• Monnickendam 45+ 2

  • Monnickendam 45+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanders, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 13:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Drieburg
    12 jun. 10:15Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.Monnickendam 45+2 - Purmerland 45+13 - 0
    15 mei.Purmerland 45+1 - Monnickendam 45+20 - 3
  • Poulestanden Monnickendam 45+2 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2181710102129052
    2Monnickendam 45+118161196247249
    3SDOB 45+119131576403640
    4Monnickendam 45+32091105752528
    5Rijp (de) 45+2179086255727
    6EVC 45+1179084749-227
    7Dynamo 45+1178276866226
    8Graftdijk 45+11972104361-1823
    9Purmerland 45+11752102547-2217
    10Rijp (de) 45+11640122559-3412
    11JOS Watergraafsmeer 45+118321345100-5511
    12Abcoude fc 45+120121720101-815
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Langendijk, Dirk-JanTeamspeler
    Overdiek, PaulTeamspeler
    Ubbels, BarryTeamspeler
    Weerden, Marco vanTeamspeler
    Zanders, RobTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JOS Watergraafsmeer 45+1

    VS

    Monnickendam 45+2

    29 mei 202213:00 uur
    Sportpark Drieburg 07-veld 2-JOS W'meer

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+2

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd