• 45+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 12:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Drieburg
    31 mrt. 12:00Monnickendam 45+1 - Dynamo 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    7 apr. 10:30Rijp (de) 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark De Rijp
    14 apr. 10:30Monnickendam 45+1 - EVC 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Dynamo 45+1 - Monnickendam 45+13 - 3
    17 mrt.Monnickendam 45+1 - SDOB 45+23 - 3
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2990053143927
    2Oosthuizen 45+1972052153723
    3Graftdijk 45+11072138142423
    4SDOB 45+31071244222222
    5Rijp (de) 45+2950443261715
    6Purmerland 45+195043128315
    7Monnickendam 45+184042531-612
    8SDOB 45+292161932-137
    9Rijp (de) 45+192071664-486
    10Dynamo 45+1102082638-126
    11EVC 45+181071735-183
    12JOS Watergraafsmeer 45+1101091964-453

    Poulestanden Monnickendam 45+1 (0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOS Watergraafsmeer 45+14211171707
    2Dynamo 45+1312010735
    3Monnickendam 45+14121131215
    4SDOB 45+23111131214
    5Rijp (de) 45+131021113-23
    6EVC 45+131021013-33
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Lambalk, DennisTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Titsing, AntonTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.