• 45+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 11:30JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Drieburg
    2 dec. 10:30Monnickendam 45+1 - Dynamo 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    9 dec. 10:30Rijp (de) 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark De Rijp
    16 dec. 10:30Monnickendam 45+1 - Rijp (de) 45+2Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Monnickendam 45+1 - SDOB 45+23 - 2
    11 nov.Monnickendam 45+1 - EVC 45+15 - 4
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2770046113521
    2SDOB 45+3760136142218
    3Graftdijk 45+175113092116
    4Purmerland 45+185033025515
    5Oosthuizen 45+164203282414
    6Rijp (de) 45+2740336211512
    7Monnickendam 45+163031420-69
    8SDOB 45+272141725-87
    9Rijp (de) 45+161051249-373
    10JOS Watergraafsmeer 45+171061151-403
    11Dynamo 45+16006922-130
    12EVC 45+160061028-180
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, ATeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Lambalk, DennisTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Titsing, AntonTeamspeler
    Wal, Bart v.d.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.