• Monnickendam 45+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Stolk, J.M.Overige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTSDOB 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark SDOB
    19 apr. AFGELASTMonnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.SDOB 45+2 - Monnickendam 45+1
    29 mrt.Monnickendam 45+1 - Rijp (de) 45+2
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+21414001151310242
    2Rijp (de) 45+213111169353434
    3SDOB 45+11290351232827
    4Graftdijk 45+11590651331827
    5Dynamo 45+1168266156526
    6Monnickendam 45+1156184855-719
    7JOS Watergraafsmeer 45+1156094157-1618
    8EVC 45+1165294573-2817
    9SDOB 45+2145093865-2715
    10Purmerland 45+1154383685-4915
    11Rijp (de) 45+11412111946-275
    12Abcoude fc 45+1111192457-334
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Roos, Erik deTeamspeler
    Stolk, A.Teamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    3,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd