• Monnickendam 45+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Stolk, J.M.Overige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:15Monnickendam 45+1 - Purmerland 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    9 feb. 10:30SDOB 45+2 - Monnickendam 45+1Sportpark SDOB
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Monnickendam 45+1 - Dynamo 45+11 - 3
    26 jan.Monnickendam 45+1 - Graftdijk 45+11 - 4
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+212120091127936
    2Rijp (de) 45+21191159302928
    3SDOB 45+11080245202524
    4Dynamo 45+1127144941822
    5Graftdijk 45+1126063932718
    6JOS Watergraafsmeer 45+1126064040018
    7SDOB 45+2125073447-1315
    8Monnickendam 45+1134183454-2013
    9Purmerland 45+1103252555-3011
    10EVC 45+1133193869-3110
    11Abcoude fc 45+1101182153-324
    12Rijp (de) 45+1111191638-224
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Roos, Erik deTeamspeler
    Stolk, A.Teamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+1

    VS

    Purmerland 45+1

    02 februari 202010:15 uur
    Sportpark "Markgouw" - Monnickendam Kunstgras A1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    2,62

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd