• Monnickendam 45+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Stolk, J.M.Overige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 10:00Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Graftdijk
    24 nov. 10:15Monnickendam 45+1 - Rijp (de) 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    1 dec. 10:15Monnickendam 45+1 - SDOB 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    8 dec. 10:30Rijp (de) 45+2 - Monnickendam 45+1Sportpark De Rijp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Dynamo 45+1 - Monnickendam 45+14 - 2
    10 nov.Monnickendam 45+1 - SDOB 45+24 - 3
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+255002822615
    2Rijp (de) 45+255002882015
    3SDOB 45+144002762112
    4Graftdijk 45+174032516912
    5JOS Watergraafsmeer 45+174032227-512
    6Dynamo 45+173132521410
    7SDOB 45+273041922-39
    8Monnickendam 45+173041629-139
    9EVC 45+172052137-166
    10Purmerland 45+151131224-124
    11Abcoude fc 45+15014826-181
    12Rijp (de) 45+16015619-131
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Roos, Erik deTeamspeler
    Stolk, A.Teamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Graftdijk 45+1

    VS

    Monnickendam 45+1

    17 november 201910:00 uur
    Sportpark Graftdijk veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    2,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd