• 45+1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 jan. 11:55Oosthuizen 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Oosthuizen
    27 jan. 10:30Monnickendam 45+1 - Dynamo 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    3 feb. 11:00EVC 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark EVC
    10 feb. 10:30Monnickendam 45+1 - Rijp (de) 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2880048123624
    2Oosthuizen 45+1972052153723
    3SDOB 45+3971142172522
    4Graftdijk 45+1962134112320
    5Rijp (de) 45+2950443261715
    6Purmerland 45+195043128315
    7Monnickendam 45+184042531-612
    8SDOB 45+292161932-137
    9Dynamo 45+192072433-96
    10Rijp (de) 45+192071664-486
    11JOS Watergraafsmeer 45+191081660-443
    12EVC 45+170071233-210

    Poulestanden Monnickendam 45+1 (0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamo 45+100000000
    2EVC 45+100000000
    3JOS Watergraafsmeer 45+100000000
    4Monnickendam 45+100000000
    5Rijp (de) 45+100000000
    6SDOB 45+200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, ATeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Lambalk, DennisTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Titsing, AntonTeamspeler
    Wal, Bart v.d.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.