• Monnickendam 45+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 10:15Monnickendam 45+1 - EVC 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    6 okt. 10:15Monnickendam 45+1 - JOS Watergraafsmeer 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
    13 okt. 10:15Monnickendam 45+2 - Monnickendam 45+1Sportpark "Markgouw" - Monnickendam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 sep.Purmerland 45+1 - Monnickendam 45+13 - 2
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graftdijk 45+111006063
    2Monnickendam 45+211003033
    3SDOB 45+111004313
    4Purmerland 45+111003213
    5EVC 45+111002113
    6Abcoude fc 45+100000000
    7Rijp (de) 45+200000000
    8Dynamo 45+1100134-10
    9Monnickendam 45+1100123-10
    10Rijp (de) 45+1100112-10
    11SDOB 45+2100103-30
    12JOS Watergraafsmeer 45+1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Roos, Erik deTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Titsing, AntonTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+1

    VS

    EVC 45+1

    29 september 201910:15 uur
    Sportpark "Markgouw" - Monnickendam veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0605 Mannen 45+ Zondag 7x7 (najaar)

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd