• Monnickendam 45+ 1

  • Monnickendam 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 10:15Monnickendam 45+1 - Dynamo 45+1Sportpark Markgouw
    29 mei. 14:30Abcoude fc 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Hollandse Kade
    12 jun. 10:15Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+12 - 6
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+2181710102129052
    2Monnickendam 45+118161196247249
    3SDOB 45+119131576403640
    4Monnickendam 45+32091105752528
    5Rijp (de) 45+2179086255727
    6EVC 45+1179084749-227
    7Dynamo 45+1178276866226
    8Graftdijk 45+11972104361-1823
    9Purmerland 45+11752102547-2217
    10Rijp (de) 45+11640122559-3412
    11JOS Watergraafsmeer 45+118321345100-5511
    12Abcoude fc 45+120121720101-815
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van derTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+1

    VS

    Dynamo 45+1

    22 mei 202210:15 uur
    Sportpark Markgouw veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    5,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,72

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd