• Monnickendam 45+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 12:00JOS Watergraafsmeer 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Drieburg
    12 dec. 10:00Purmerland 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Purmerland
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Monnickendam 45+276104483619
    2Monnickendam 45+176103792819
    3Dynamo 45+1650128161215
    4Rijp (de) 45+275022416815
    5Purmerland 45+174031618-212
    6EVC 45+163031722-59
    7Monnickendam 45+373042225-39
    8Graftdijk 45+152031319-66
    9SDOB 45+16204181626
    10JOS Watergraafsmeer 45+171151930-114
    11Rijp (de) 45+17106929-203
    12Abcoude fc 45+18017645-391
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JOS Watergraafsmeer 45+1

    VS

    Monnickendam 45+1

    05 december 202112:00 uur
    Sportpark Drieburg 07-veld 2-JOS W'meer

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    5,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd