• Monnickendam 45+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Stolk, J.M.Overige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 10:15Monnickendam 45+1 - EVC 45+1Sportpark Markgouw
    4 okt. 10:00Graftdijk 45+1 - Monnickendam 45+1Sportpark Graftdijk
    11 okt. 10:15Monnickendam 45+1 - Monnickendam 45+2Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Monn.dam Gr.Leeuwen J07-1 - Herc.Leeuwen J07-111 - 2
    12 sep.Monn.dam Gr.W.Leeuwen J07-3 - De Dijk Tijgers J07-6 - 14
    20 sep.Monnickendam 45+3 - Monnickendam 45+11 - 1
  • Poulestanden Monnickendam 45+1 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JOS Watergraafsmeer 45+111009453
    2Monnickendam 45+211005053
    3Abcoude fc 45+111005413
    4Dynamo 45+111002113
    5Monnickendam 45+310101101
    6Monnickendam 45+110101101
    7EVC 45+100000000
    8Purmerland 45+100000000
    9Rijp (de) 45+2100145-10
    10SDOB 45+1100112-10
    11Graftdijk 45+1100149-50
    12Rijp (de) 45+1100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Della Guardia, RicardoTeamspeler
    Derksen, OscarTeamspeler
    Enderink, BertTeamspeler
    Frinking, MarkTeamspeler
    Oornick, BasTeamspeler
    Ravenswaaij, Rob vanTeamspeler
    Stolk, ArieTeamspeler
    Tillemans, MarkTeamspeler
    Vuijsters, GielTeamspeler
    Wal, Bart van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Monnickendam 45+1

    VS

    EVC 45+1

    27 september 202010:15 uur
    Sportpark Markgouw veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 45+1

    0593 Mannen 45+ Zondag 7x7

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd