• Monnickendam 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burger, BartOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 14:00Monnickendam 3 - ZCFC 5Sportpark Markgouw
    25 sep. 15:00Only Friends 2JM - Monnickendam 3Friendship Sports Centre
    2 okt. 16:15Monnickendam 3 - Kadoelen sv. 4Sportpark Markgouw
    9 okt. 14:30Zeeburgia avv 6 - Monnickendam 3Sportpark Middenmeer
    16 okt. 14:00Monnickendam 3 - RAP sv. 17Sportpark Markgouw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 sep.Monnickendam 3 - Always Forward 20 - 4
    11 sep.Zwaluwen 30 HCSV 3 - Monnickendam 34 - 2
  • Poulestanden Monnickendam 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IVV 300000000
    2JOS Watergraafsmeer 1000000000
    3Kadoelen sv. 400000000
    4Marken sv. 300000000
    5Monnickendam 300000000
    6Only Friends 2JM00000000
    7RAP sv. 1700000000
    8ASC De Volewijckers 200000000
    9VVA/Spartaan 400000000
    10Wartburgia asv 700000000
    11WV-HEDW 2000000000
    12Zeeburgia avv 600000000

    Poulestanden Monnickendam 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Always Forward 222009366
    2Zwaluwen 30 HCSV 321106424
    3ZCFC 5201157-21
    4Monnickendam 3200228-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blaauw, TobiasTeamspeler
    Burger, BartTeamspeler
    Combee, NielsTeamspeler
    Kaars, JeroenTeamspeler
    Klijzing, StefanTeamspeler
    Lucas, NicoTeamspeler
    Meij, MarcoTeamspeler
    Tatenhove, Tim VanTeamspeler
    Zanten, Martijn vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    Monnickendam 3

    VS

    ZCFC 5

    18 september 202114:00 uur
    Sportpark Markgouw veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Monnickendam 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd