Gezocht!! scheidsrechters en coaches

 

 

 

Gezocht!! scheidsrechters en coaches

 

 

Wij zijn nog opzoek naar coaches voor de JO14-1 zondag, JO13-2, MO13-1 en de JO11-2. Wilt u het team coachen van uw kind of kent u iemand die wilt coachen bij VVM geef je dan nu op via hoofdjeugdopleidingen@vvmonnickendam.nl

Ook is er een groot tekort aan scheidsrechters op het groot veld. Op dit moment hebben wij nog maar 3 scheidsrechters die alle wedstrijden moeten fluiten op groot veld. Zoals u begrijpt is dit zwaar tekort en zijn wij ook met spoed opzoek naar nieuwe scheidsrechters. Geef u op via vvmonnickendam@gmail.com Dit kan ook als u alleen het team wilt fluiten waar uw kind in zit.

Zonder de scheidsrechters kunnen er soms geen wedstrijden gespeeld worden dus uw hulp is hard nodig

Wist u dat V.V. Monnickendam ook een leerbedrijf is, dus moet jij dit jaar stage lopen via school kan dat ook bij ons. Je kan stage lopen bij trainingen of ook als scheidsrechter. Wil jij stage lopen bij VVM geef je dan op via hoofdjeugdopleidingen@vvmonnickendam.nl

 

Sponsors